Penzion

Penzion Stříbrník poskytuje dostatek soukromí pro pohodovou dovolenou, kterou si chcete opravdu užít. S otevřenou náručí vítáme rodiny s dětmi, zamilované páry i seniory. Samozřejmostí je ubytování pro výletníky, účastníky oslav, svateb a firemních akcí.

Penzion Stříbník se nachází v obci Krásná. Je výchozím bodem pro výstup na Lysou horu, nejvyšší horu Beskyd..

Je umístěn na rozsáhlém pozemku. U penzionu je parkoviště pro hosty.

V Penzionu Stříbrník jsou k dispozici čtyři apartmány pro 2 – 5 osob a dva dvoulůžkové pokoje. V apartmánech je navíc možnost přistýlky. 

Každý z našich apartmánů a pokojů je jiný a každý má své kouzlo. Můžete si tedy vybrat takový, který vám bude nejvíce vyhovovat.
Všechny apartmány mají vlastní plně vybavenou kuchyňku, koupelnu, WC a balkón a jsou vybaveny připojením k Wi-Fi. Pokoje mají rovněž vlastní koupelnu a WC. 

Pokud se vám nebude chtít vařit v kuchyni apartmánu, můžete využít možnosti stravování v blízké místní restauraci kde je možno si vybrat z nabídky několika teplých jídel. Cca 500 m od penzionu je rovněž malý obchůdek, a blízko je také na zastávku autobusu. 

Max obsazenost celého penzionu je 25 osob.

V přízemí penzionu se nachází společenská místnost s navazující venkovní terasou, jejíž kapacita odpovídá plné obsazenosti penzionu. 

Společenskou místnost je možno při obsazení celého penzionu využít pro pořádání malé svatby, nebo narozeninové či jiné oslavy. Ve společenské místnosti je možno rovněž realizovat firemní školení či jiné společenské akce. V areálu penzionu je také několik odpočinkových míst, jako například venkovní ohniště, místo pro grilování, a další.

Pro sportovce

Pro hosty je k dispozici místnost pro uložení kol a lyží, či jiného vlastního sportovního vybavení. K zapůjčení je různé sportovní vybavení (stolní tenis, badminton, petangue, míče, aj.)

Pro rodiny s dětmi

Když jsme penzion stavěli, hodně jsme mysleli na děti a rodiče. Proto u nás v budoucnu naleznete dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkou, houpačkou a pískovištěm. Tato část areálu zatím není realizována.

Rodiče s dětmi také mohou využít sportovní potřeby , které jim rádi zapůjčíme. (stolní tenis, badminton, petangue, míče, aj.) Letní večery můžete společně trávit u ohně nebo grilováním na venkovním grilu.

V každém apartmánu je dostatečný prostor, kde si mohou děti spolu v klidu hrát, kreslit a třeba i zpívat. Večerníček jim můžete pustit na televizi.

Pro firmy

Potřebujete se s týmem na pár dní zavřít v soukromí a dokončit projekt? Nebo chcete zaměstnance odměnit polo-pracovním týdnem na horách, kde budete dopoledne pracovat a odpoledne relaxovat? Penzion Stříbrník nabízí krásné, klidné prostředí, kde vás nebudou rušit ostatní hoteloví hosté a kde si uděláte přesně takový režim, jaký potřebujete.

Pořádáte vícedenní seminář či kurz a chcete pozvat účastníky do krásného, klidného prostředí v horách? U nás budete mít možnost využít velkou společenskou místnost, kde můžete svému publiku přednášet, nacvičovat vystoupení nebo na velké obrazovce pouštět prezentace. Účastníky kurzu můžete rozmazlovat a na noc je uložíte do skvěle vybavených pokojů s vlastní koupelnou a WC

V penzionu je možno uspořádat různé firemní akce. Školení, team building, večírky.

Pro pořádání firemních akcí je možno využít pro prezentaci velkoplošnou obrazovku, připojení na wifi.

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021